منو اصلی

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

www.rasttan.ir_.bilboard-2aaaa

بیلبورد های تبلیغاتی

نمونه بیلبوردهای تبلیغاتی

امروزه با توجه به اشتیاق مردم به شهرنشینی و گستردگی معابر، امکان ویژه ای برای تدوین استراتژی های ارتباطی در حوزه بیلبورد، استند، ماکت، تبلیغات حجمی و … به دست آمده و با توجه به ویژگی های این نوع تبلیغ در راستای معرفی و ارتقای برند از طریق دستیابی به رسانه های خلاق با گروه های مخاطب طبقات اجتماعی، جذابیت خاصی را در صنعت تبلیغات ایجاد کرده است.
تصور شهر مدرن بدون معابر و بزرگراه هایی که در جای جای آن، پیام های بازرگانی و تبلیغاتی خودنمایی می کنند دشوار است. تولید کنندگان کالا و خدمات با استفاده از انواع بیلبوردها و استندها، ضمن زیباسازی و ایجاد تنوع بصری در محیط شهری، با مخاطبان خود سخن می گویند و پیام های خود را در ناخودآگاه آنان ثبت می نمایند.
کانون رستان با در اختیار داشتن فضاهای تبلیغات محیطی گسترده در نقاط استراتژیک شهر از قبیل جایگاه های سوخت و … امکان معرفی محصولات و خدمات را به شکلی گسترده  دارا است..رستان مفتخر است با ارائه ایده های جدید و اجرای تبلیغات شهری در سطح شهر ،جهت انجام فعالیت های تبلیغاتی ، که در زیر به گوشه ای از این فعایت ها اشاره مینمائیم.

1-تبلیغات بیلبورد جایگاه سوخت اختصاصی سلیمی واقع در خیابان کمربندی

این جایگاه دومین جایگاه سوخت بنزین سوپر در مرودشت می باشد که بلحاظ طراحی محیطی از زیباترین دکور و نمای خارجی برخوردار است.